preloader

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik tasarım istediğiniz mesajı iletebilmek, görseli geliştirmek ya da bir düşünceyi görsel öğelere dönüştürebilmek için yararlanabileceğiniz bir tekniktir. İki boyutlu veya üç boyutlu olarak düzenlenmesi gereken, yaratıcılık gerektiren bir iştir.

Baskı, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi pek çok farklı alanda dijital ya da dijital olmayacak şekillerde uygulanabilir.

Kurumsal bir kimlik elde etmek isteyen firmaların ofis içi ve ofis dışı bütün iletişim ağlarında firmanın kurumsal kimliği grafik tasarım sayesinde temsil edilir. Sade ve karışıklıktan uzak grafik tasarımları firmaların daha akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Logo, kurum içi ve kurum dışı kullanacağınız tüm grafik tasarım çalışmalarını marka kimlik kullanım kılavuzunuz ile birlikte hazırlıyoruz.

Broşür & Katalog Tasarımı

Markanızı ve ürünlerinizi (ürün resimler, ürün özellikler, ikonlar v.b.) detaylı olarak anlatabileceğiniz B2B ve B2C odaklı broşür ve katalog tasarımları oluşturuyoruz.

Logo Tasarımı

Markanızı veya işletmenizin karakterini en iyi şekilde yansıtacak logolar tasarlıyoruz.

Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal medya hesaplarınız için ürün ve hizmetlerinizi yansıtacak canlı tasarımlar üretiyoruz.

Kartvizit Tasarımı

İletişim bilgilerinin ve kişisel bilgilerin yer aldığı kart tasarımları, pazarlama çalışmalarında en fazla dikkat edilmesi konular arasındadır. 

Banner Tasarım Hizmeti

E-ticaret ve websiteniz için kurumsal kimliğinizi ve ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtacak canlı bannerlar üretiyoruz.

Konuşmayı Başlat
1
Yardım?
Merhaba!
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?